MŠ bude otevřena 31.1.2022 věnujte prosím pozornost níže uvedenému.

Vážení rodiče,
od pondělí 31.1. otevíráme v omezeném počtu pedagogických pracovníků MŠ. Jedna naše paní učitelka je stále v karanténě v souvislosti s covid pandemií. Žádáme vás o pečlivé sledování zdravotního stavu vašich dětí. Pokud se u někoho projevil příznak onemocnění zejména v době do 27.1. jako je rýma (jakákoliv tedy i vodová), kašel, únava, zvýšená teplota, průjem, nevolnost, bolest hlavy nebo svalů apod., měl by dle nařízení KHS podstoupit PCR test pro vyloučení nákazy a setrvat do vyhodnocení výsledků v domácnosti.

Upozorňujeme, že do mateřské školy budou přijímány pouze děti zcela zdravé, bez projevů výše jmenovaných příznaků. Pokud některý člen domácnosti prochází nákazou potvrzenou PCR testem, je pobyt dítěte v MŠ vyloučený po dobu nejméně pět dní následujících, vyjma těch co onemocnění prodělali v posledních 30-ti dnech. Totéž platí v případě rizikového kontaktu s covid pozitivní osobou. Pokud je pozitivní dítě a bylo v posledních dvou dnech v MŠ, prosíme o neprodlené nahlášení této skutečnosti, zejména ve dnech následujících po znovuotevření. Bohužel se o nákaze dítěte někdy dozvídáme až po návratu do MŠ, kdy už je onemocnění rozšířené i mezi ostatními, jako tomu bylo i v této nastalé situaci.

Podrobná nařízení KHS naleznete zde na stránkách školy v přiloženém odkazu ke stažení.

Děkujeme za přečtení a dodržování hygienických podmínek.